Úvodní slovo

1. prosince 2012 v 11:16 | Veru Burgerová |  Slova vedoucí
Vážení čtenáři,
dovolte mi, jako hlavní redaktorce, Vás uvítat do sekce Čítárny, jednoho z oddělení online kulturního magazíná Numéro Un. Numéro Un už gunguje nějakou tu dobu a mě je ctí, že jsem se mohla stát členkou redakce a nyní se i ujmout tohoto oddělení jako vedoucí.

Pevně doufám, že vy, milí čtenáři, si oddělení Čítárny oblíbíte a rádi se sem budete vracet počíst si nové příspěvky. Teď však zbývá zdůraznit, co přesně tady v Čítárně najdete. Je určena čtenářům, kteří si rádi počtou tvůrčí výsledky našich redaktorů, co se prózy či poezie týče. Na tomto místě se můžete dočíst příběhů, básní, balad, úvah a fejetonů, pokud o to budete stát. A když ano, celá redakce Vám bude vděčná za každý komentář, ba jen přečtení, i když se o něm třeba nedovíme.

Redakce zatím není příliš velká, Čítárna se přece jen teprve rozvíjí, ale rozvíjet se bude a já věřím, že lépe a lépe. Kdyby jste Vy měli zájem, být jedním z nás, pak Vám dveře zůstávajíotevřené, třeba se mezi námi pro Vás najde místo. Ovšem pokud se nechcete vázat, ale přesto si přejete, aby se tu občas něco Vašeho objevilo, pak je tu pro vás otevřena rubrika Á partie, ve které se lze dočíst právě děl čtenářů, neboli Vás. Do ní nám můžete zasílat svou tvorbu a třeba se nám zalíbí a zveřejníme ji.


S úctou a díkem každému z čtenářů,
jménem redakce,
Veru Burgerová- Vedoucí oddělení
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama